Obrenovac, 21.09.2019

BEOGRADSKA ZONA: Budućnost na krilima Ilića savladala Dunav

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 02.09.2019.
Fk Budućnost (Zvečka) - Fk Dunav (Veliko Selo) 4:0 (1:0)

U trećem kolu Beogradske zone fudbaleri Budućnosti iz Zvečke dočekali su na svom terenu Dunav iz Velikog Sela. Posle devedeset odigranih minuta izabranici Enesa Malićija slavili su ubedljivim rezultatom - 4:0. Utakmicu obeležio brzonogi Marko Ilić, koji je postigao het trik.

U prvom delu utakmice viđen je jedan pogodak, neumoljiv u 11.minutu bio je Marko Ilić i najavio dobru partiju svoje ekipe. Imali su gosti nekoliko prilika, ali mreža Nenadića ostaje netaknuta. Nastavak utakmice donosi potpunu dominaciju domaćeg sastava. Igrao se 61.minut utakmice kada je Marko Ilić duplirao prednost.

Na ogromnih 3:0 povisio je Lazarević, a tačku na utakmicu stavio je Marko Ilić i opravdao epitet igrača utakmice. U narednom kolu fudbaleri Budućnosti ponovo igraju na svom terenu, na noge im dolazi Šumadija iz Šopića.