Zvezda se provukla u Zve─Źkoj

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 11.09.2017
Fk Budu─çnost (Zve─Źka) - Fk Crvena Zvezda MML 1:1 (0:0).

´╗┐

Fudbaleri Budu─çnosti iz Zve─Źke podelili su bodove sa bivšim srpskoligašem Crvenom Zvezdom iz Malog Mokrog Luga, kona─Źan rezultat utakmice - 1:1.Gosti su tokom prvog poluvremena bili konkretniji i stvorili više prilika od doma─çeg sastava ali se na poluvreme odlazi rezultatom 0:0.

U ujedna─Źeniji nastavak, bolje ulazi Budu─çnost koja u 70.minutu sti┼że do prednosti, strelac gola poja─Źanje iz Urovaca, ─îkrebo Stefan.Fudbaler Crvene Zvezde Maksimovi─ç dobio je drugi ┼żuti karton, ─Źinilo se da ─çe ekipa Budu─çnosti nakon toga mirno privesti utakmicu kraju ali da tako ne bude pobrinuo se iskusni kapiten Jasmin Pau─Źinac, koji je uspešno realizovao najstro┼żu kaznu i postavio kona─Źan rezultat utakmice - 1:1.

Budu─çnost iz Zve─Źke zauzima osmu poziciju na tabeli Beogradske zone, trenutno je bez poraza sa šest osvojenih bodova.U narednom kolu fudbaleri Budu─çnosti igraju protiv starog rivala Napretka iz Medoševca.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora