Budu─çnost slavila u Mislodjinu

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 12.10.2017
Fk Strelac (Mislodjin) - Fk Budu─çnost (Zve─Źka) 0:3 (0:2).

´╗┐

Fudbaleri Budu─çnosti iz Zve─Źke za protivnika u Kupu Beograda dobili su starog rivala Strelac iz Mislodjina. Godinama iza nas kad god se ove dve ekipe sastanu zagarantovan je dobar fudbal. Tako je bilo i ju─Źe u Mislodjinu, gde je malobrojna publika mogla da u┼żiva u totalnom fudbalu.

Budu─çnost na najbolji mogu─çi na─Źin otvara utakmicu, brzonogi Ili─ç u 5.minutu matira bivšeg saigra─Źa Djelova i donosi prednost svojoj ekipi. Nastavila je Budu─çnost sa opasnim napadima ali odolevali su fudbaleri Strelca sve do 35.minuta kada je Denis Djuki─ç iz peterca duplirao prednost - 0:2. Strelac je nakon toga preko Babi─ça imao dve dobre prilike ali mre┼ża mladog Pejakovi─ça ostaje netaknuta. Do kraja prvog dela igre odli─Źnu priliku imao je Vra─Źarevi─ç, prevario je dva igra─Źa Strelca, uputio udarac ka golu ali stativa je bila saveznik Djelova.

U nastavku fudbaleri Budu─çnosti stali su na loptu, smirili igru i preko Djuki─ça postigli još jedan pogodak i zaslu┼żeno izborili plasman u narednu rundu Kupa Beograda.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora