Budu─çnost savladala Turbinu u Vreocima'

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 22.10.2018.
Fk Turbina (Vreoci) - Fk Budu─çnost (Zve─Źka) 2:4 (1:3)

´╗┐

Fudbaleri Budu─çnosti iz Zve─Źke ostvarili su petu pobedu u ovoj sezoni, ovoga puta savladali su Turbinu u Vreocima rezultatom - 2:4. Strelci za Budu─çnost bili su Kristijan Filipovi─ç x2, Veljko Ran─Ĺelovi─ç i Asmir Misini.

Igrao se ─Źetvrti minut utakmice a Budu─çnost je došla do prednosti, dubinsku loptu dobio je Filipovi─ç i lako matirao Mati─ça - 0:1. Samo pet minuta kasnije, iskusni Misini vratio je povratnu za Filipovi─ça koji preciznim udarcem ponovo trese mre┼żu - 0:2. Turbina je sredinom prvog dela smanjila prednost, Belji─ç je centrirao a Mati─ç sprovodi loptu u mre┼żu Šugi─ça - 1:2. Ipak, u samoj završnici prvog dela najspretniji ispred gola Turbine bio je Ran─Ĺelovi─ç i postavio rezultat prvog dela igre - 1:3.

U nastavku, posle prekršaja nad Foglom, dosu─Ĺen je penal za Turbose, a siguran egzekutor bio je majstor fudbala Belji─ç - 2:3. Ta─Źku na utakmicu stavio je Misini, iskoristio je nesporazum u odbrani Turbine i sproveo loptu u mre┼żu - 2:4. U narednom kolu fudbaleri Budu─çnosti na svom terenu do─Źekuju Bsk iz Batajnice.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora