Budu─çnost ostvarila novu pobedu u Beogradskoj zoni

Izvor: Sportski ┼Żurnal | Obrenovac, 23.10.2017
Fk Budu─çnost (Zve─Źka) - Fk Turbina (Vreoci) 2:1 (1:0)

´╗┐

Fudbaleri Budu─çnosti iz Zve─Źke savladali su na svom terenu odli─Źnu Turbinu iz Vreoca rezultatom 2:1. Opravdano dosudjeni jedanaesterac, doma─çinu je bio dovoljan da preko Ili─ça u 33.minutu stekne prednost sa kojom je i otišao na odmor, ali je u ranoj fazi nastavka utakmice vra─çena na po─Źetak.

Najlepšim golom na me─Źu, lobom glavom sa 11 metara, Savki─ç je tada poravnao ra─Źune. Gosti su se, svakako, ponadali i preokretu, ali im u prilog nikako nije išlo isklju─Źenje Gligori─ça, posle drugog ┼żutog kartona, neposredno pre isteka sata igre.

Igra─Źa više na terenu , Budu─çnost je u 77.minutu iskoristila. Tek što je ušao u igru, Mitrovi─ç je lepim udarcem po zemlji, sa 11 metara, postavio kona─Źnih 2:1.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora