Vukeli─ç golom u nadoknadi doneo pobedu Budu─çnosti

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 26.11.2018.
Fk Budu─çnost (Zve─Źka) - Fk Sopot 2:1 (0:1)

´╗┐

Fudbaleri Budu─çnosti iz Zve─Źke u poslednjem kolu jesenjeg dela savladali su na svom terenu Sopot i ostali na ─Źetvrtom mestu na tabeli, vode─çi Mladenovac ima tri boda više. Strelci za ekipu iz Zve─Źke na ovom me─Źu bili su štoper Lazar Popovi─ç i neumorni Mihajlo Vukeli─ç.

─îak tri penala vi─Ĺena su ju─Źe u Zve─Źkoj, sudija Karanovi─ç prvi penal na utakmici dosudio je za doma─çina ali neprecizan je bio iskusni Misini. Kosmajci su u 35.minutu utakmice stigli do prednosti, ┼Żivkovi─ç je pobegao ─Źuvarima i na pravi na─Źin iskoristio loptu sa desne strane - 0:1. To je bio rezultat prvog dela igre.

Nastavak utakmice doneo je mnogo više uzbu─Ĺenja, sve je krenulo od tog 75.minuta kada je dosu─Ĺen jedanaesterac za Sopot, namestio je loptu Lazi─ç a iskusni golman Budu─çnosti Stevan Šugi─ç pokazao je zašto je jedan od najboljih golmana u okru┼żenju, maestralnom reakcijom spre─Źio je pogodak i dao krila svojim igra─Źima. Samo pet minuta kasnije, sudija Karanovi─ç ponovo pokazuje na "kre─Ź", ovoga puta u korist doma─çina a precizan je bio Lazar Popovi─ç i poravnao rezultat - 1:1.

I onda samo nekoliko sekundi pre poslednjeg sudijskog zvi┼żduka Budu─çnost posti┼że gol. Posle kornera, u gu┼żvi se najbolje snalazi Mihajlo Vukeli─ç i matira Mihailovi─ça za veliku radost igra─Źa i navija─Źa Budu─çnosti.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora