Obrenovac, 14.11.2018

Budućnost ne zna za poraz ovog proleća

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 28.03.2018.
Fk Budućnost (Zvečka) - Fk Milutinac 1:0 (1:0)

Fudbaleri Budućnosti iz Zvečke ostvarili su treću pobedu ovog proleća a vrlo zanimljiv podatak je taj da su sve tri dobili minimalnim rezultatom - 1:0. U prva dva kola strelac je bio kapiten Marko Ilić a čovek odluke juče protiv odličnog Milutinca bio je napadač, Nemanja Srećković.

Loš teren dodatno je otežavao posao ekipama, tako da publika nije mogla da uživa u nekoj preteranoj lepoti. Trenutak odluke dogodio se u 11.minutu, odlično je korner izveo Luković a na pravom mestu nalazi se Srećković i matira Jevtića, ispostaviće se za konačnih - 1:0. Do kraja poluvremena Milutinac je preko Jovanovića imao najbolju priliku ali mreža odličnog Pejakovića ostaje netaknuta.

U nastavku utakmice ekipa trenera Stankovca iskusno je privela utakmicu kraju i zasluženo došla do nova tri boda u sezoni. Budućnost trenutno zauzima devetu poziciju na tabeli sa 24 osvojena boda uz gol razliku 18:26. U narednom kolu očekuje ih teška utakmica protiv zahuhtale Crvene Zvezde iz Malog Mokrog Luga.