Budu─çnost savladala Bsk iz Batajnice i ostala u vrhu Beogradske zone

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 29.10.2018.
Fk Budu─çnost (Zve─Źka) - Fk Bsk (Batajnica) 1:0 (1:0)

´╗┐

Fudbaleri Budu─çnosti iz Zve─Źke ostvarili su šestu pobedu u ovom šampionatu, ovoga puta na svom terenu savladali su Bsk iz Batajnice rezultatom - 1:0. Jedini strelac na ovom me─Źu bio je Veljko Ran─Ĺelovi─ç.

Odlu─Źuju─çi trenutak desio se u 41.minutu utakmice, lošu intervenciju odbrane Bsk-a iskoristio je neumorni Ran─Ĺelovi─ç i matirao Kova─Źevi─ça. Ran─Ĺelovi─ç je tako nastavio seriju, bio je strelac i u prošlom kolu protiv Turbine. Mogli su gosti u drugom poluvremenu da stignu do izjedna─Źenja, Kokir je šutirao ali stativa je bila saveznik Budu─çnosti.

Budu─çnost trenutno na svom kontu ima 20 bodova, nalazi se na visokoj ─Źetvrtoj poziciji uz gol razliku 12:11. U narednom kolu idu na teško gostovanje u Velike Crljene.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora