Jedinstvo ne zna za poraz na 'Grbavici'

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 14.11.2017
Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Belo Polje 2:1 (0:0)

´╗┐

Jedinstvo iz Drena nastavlja da teroriše protivnike na svom terenu, nepremostiva prepreka za mnoge ostala je popularna "Grbavica". Ovog vikenda blizu podviga bili su fudbaleri Belog Polja, vodili su do 70.minuta a onda se pali mašina i sa dva brza gola fudbaleri Jedinstva sti┼żu do svog 21 boda u sezoni.

Igrao se 62.minut utakmice a fudbaleri Belog Polja dolaze do prednosti, strelac gola Prodan Djordjevi─ç - 0:1. Od tog trenutka usledila je totalna ofanziva doma─çina, koji u 71.minutu sti┼że do izjedna─Źenja. Posle jedne gu┼żve u šesnaestercu, Todorovi─ç je šutirao, lopta se odbija od jednog fudbalera Belog Polja i završava u mre┼żi - 1:1.

Trenutak odluke dogodio se u 80.minutu, popularna "Grbavica" je proklju─Źala, poigravanje gostoju─çeg fudbalera koristi majstor fudbala Markovi─ç i neumoljivo posti┼że pogodak za velika tri boda Jedinstva iz Drena - 2:1.

Da nije povreda i ka┼żnjenih igra─Źa, fudbaleri Jedinstva bi sigurno imali koji bod više, razlog za zadovoljstvo u Drenu postoji, vra─çaju se svi igra─Źi za poslednje kolo kada Jedinstvo ide na gostovanje u Konatice, gde sa eventualnom pobedom ostaje u samom vrhu tabele.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora