Duboko posle preokreta savladalo Rojkovac

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 10.09.2017
Fk Duboko (Mala Moštanica) - Fk Rojkovac 3:1 (0:1).

´╗┐

Derbi tre─çeg kola Prve obrenova─Źke opštinske lige odigran je danas u Maloj Moštanici izmedju doma─çeg Dubokog i ekipe Rojkovac.Posle odigranih devedeset minuta doma─çi tim slavio je rezultatom 3:1 i ako je Rojkovac imao minimalnu prednost na poluvremenu.

Utakmica je po─Źela idealno za goste, savršen centaršut uputio je Gaji─ç a ┼Żivkovi─ç kao po navici udarcem glavom trese mre┼żu - 0:1. Posle gola, Rojkovac je nastavio da melje protivnika, dve dobre prilike imao je Gaji─ç, prvo je oprobao udarac iz udaljenosti a zatim na asistenciju Radoji─Źi─ça iz povoljne situacije šutirao pored stative. Duboko je pretilo iz prekida preko iskusnog Stojsavljevi─ça koji je par puta na muke stavljao Kuvekalovi─ça.

Drugo poluvreme opet bolje otvara Rojkovac koji je preko mladog Radoji─Źi─ça mogao da stavi ta─Źku na ovu utakmicu ali na mestu je bio ─îpajak koji spre─Źava siguran pogodak. Doma─çi sastav nakon ove prilike dolazi sebi i po─Źinje da igra svoju igru, krenuli su sa opasnim napadima prema golu Rojkovca a upravo su se ti napadi brzo isplatili.Grešku zadnje linije Rojkovca koristi napada─Ź Dubokog Vukovi─ç i u maniru rasnih strelaca cepa mre┼żu i poravnava rezultat - 1:1.

Krenuli su nakon izjedna─Źuju─çeg gola fudbaleri Dubokog još ja─Źe i ubrzo preokrenuli rezultat u svoju korist. Sjajno je akciju ispratio Maki─ç i preciznim udarcem matirao Kuvekalovi─ça za ogromnu radost doma─çih - 2:1. Krenuo je Rojkovac posle drugog primljenog gola na sve ili ništa a rezervista Karanovi─ç mogao je da poravna rezultat, golman doma─çih promašio je loptu koja dolazi do Karanovi─ça a ovaj iz neposredne blizine šutira preko gola.

Stigla je kazna i za ovaj promašaj, d┼żoker trenera Mirkovi─ça mladi Stankovi─ç Marko iskoristio je na pravi na─Źin priliku i u situaciji jedan na jedan pogodio drugi ugao i postavio kona─Źan rezultat utakmice - 3:1.
U narednom ─Źetvrtom kolu fudbaleri Dubokog idu na noge Partizanu iz Dra┼żevca, dok Rojkovac na svom terenu do─Źekuje Slogu iz Ratara.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora