Cvijetić rešio lokalni derbi i doneo istorijsku pobedu Dubokom

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 12.09.2018.
┬á Fk Duboko (Mala Mo┼ítanica) - Ofk Zabre┼żje 2:0 (0:0)

´╗┐

Nakon ulaska u viši rang Moštani─Źani su u nedelju imali priliku da prvi put organizuju i odigraju mec višeg ranga pred svojom publikom koja je dosla u velikom broju da u┼żiva u komšijskom derbiju. Kao i što se o─Źekivalo u prvom poluvremenu gledao se tvrd fudbal i borba se vodila na sredini terena, a završeno je sa po jednom šansom na obe strane.

Drugo poluvreme bilo je sušta suprotnos prvom delu igre. U 57.minutu utakmice posle odli─Źnog prodora Ili─ça po boku, prekaljeni Cvijeti─ç posti┼że vode─çi pogodak za doma─çina - 1:0. Zabre┼żje od tog trenutka kre─çe dosta ozbiljnije u ┼żelji da poravna rezultat ali nalete Zabre┼żja prekida teška povreda brzonogog Janji─ça koji je se padu posle jednog duela lose do─Źekao a epilog je prelom lakatne kosti.

Borba se ponovo vodila na sredini terena, da bi Cvijeti─ç solo akcijom u 70.minutu dupirao prednost i nakon toga poslat na tuširanje zbog drugog zutog kartona. Ovakav odnos snaga trajao je svega 12.minuta, jer je Staki─ç takodje zbog drugog ┼żutog kartona morao na tuširanje.

Duboko narednog vikenda ide na gostovanje u Arnajevo a Zabre┼żje igra još jedan lokalni derbi, ovoga puta izabranici Gorana Jevtovi─ça odlaze u Mislo─Ĺin.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora