Obrenovac, 19.11.2017

Duboko nastavilo pobednički niz

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 16.10.2017
Fk Zadrugar (Orašac) - Fk Duboko (Mala Moštanica) 0:5 (0:3).

Lider na tabeli, ekipa Dubokog iz Male Moštanice gostovala je ovog vikenda ekipi Zadrugara iz Orašca, utakmica je odigrana na terenu u Stublinama. Nadali su se domaći da možda mogu da otkinu bodove lideru ali mašinerija iz Moštanice nije dozvolila iznenadjenje.

Igrao se 15.minut utakmice, Stojsavljević šalje dugu loptu na Dragićevića, on u prijemu vara Filića i u situaciji 1 na 1 rutinski vara Markovića - 0:1. Samo što su domaći krenuli sa centra, Maksimović oduzima loptu, upošljava Vukovića koji pronalazi Dragićevića u šesnaestercu a ovaj rutinski pogadja drugi ugao - 0:2.

Pred kraj prvog dela igre Duboko postiže treći pogodak, "štiklom" je Dragićević vratio loptu prema Maksimoviću koji vraća povratnu Stojsavljeviću a ovaj skida paučinu nemoćnog Markovića - 0:3.

U nastavku utakmice, trener Dubokog Mirković izvršio je svih pet izmena a do kraja susreta u strelce su se upisali Vuković i Stojković na još jednu asistenciju Maksimovića.