Obrenovac, 18.11.2017

Novi uspesi Kajak kanu kluba Zabrežje

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 08.09.2017.
Kajakaši Kajak kanu kluba Zabrežje, drugog dana takmičenja na Prvenstvu Srbije u kajaku koje se održava na beogradskoj Adi, osvojili su u pionirskoj konkurenciji šest medalja, a u juniorskoj osam.

Reprezentativac Dušan Milošević opravdao je očekivanja osvojivši dva zlata i jedno srebro. Željana Petrović takodje reprezentativka  bila je druga u jednosedu na 200 metara. Četverac koji čine Željana Petrović, Jovana Simić, Jelena Macanović i Jelena Filimonović osvojio je dve srebrne medalje.

Kanuisti braća Krsmanović, Darko Blazić,Dimitrijević i najmladji Maksimović osvojili su medalje i opravdali uloženi trud tokom cele godine.

U subotu i nedelju u takmičenju učestvuju kadeti i seniori, gde se očekuje još medalja i visok plasman.

Trener Jevtić pohvalio je takmičare na dobrom zalaganju i postignutim uspesima i kako kaže mlade nade su danas pokazale kako se treba boriti za svoj klub.