Obrenovac, 04.07.2020

Palež u prepunoj hali Doma kulture savladao Intelektualac i napravio ogroman korak ka tituli

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 10.03.2020.
Kmf Palež - Kmf Intelektualac 6:2 (2:2)

Klub malog fudbala Palež nastavlja da beleži sjajne rezultate. Sinoć u prepunoj hali Doma kulture ostvarena je jako bitna pobeda, ovoga puta arhiviran je Kmf Intelektualac - 6:2. Nisu gosti iz Beograda došli sa belom zastavom, igrali su dobro u prvom delu utakmice, ali u nastavku je postojao samo jedan tim.

Izabranici Vladimira Jovanovića dolaze do prednosti u uvodnim minutima utakmice, strelac gola bio je neumorni Marko Milošević. Pokazali su gosti da znaju da igraju i u kratkom vremenskom intervalu postižu dva gola i dolaze do prednosti, strelci Jovanović i Nedović. Rezultat prvog dela utakmice postavio je Dimitrijević Uroš - 2:2.

Nastavak utakmice doneo je totalnu dominaciju Paleža. Nošeni neverovatnom podrškom sa tribina gazili su protivnika i postigli četiri pogotka. Sjajnu partiju sa nova dva pogotka krunisao je Marko Milošević, igrač utakmice. Jako bitna pobeda za Palež, iskoristili su kiks Studenta i odlepili se na velikih +5 na dva kola pre kraja prvenstva.

U narednom kolu Palež ide na noge Bjankonerima, prilika da se sa nova tri boda obezbedi titula i donese šampionski pehar u Obrenovac.