KMF 'Pale┼ż' osvojio bod na izuzetno te┼íkom gostovanju

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 27.10.2017
KMF 'Banjica' - KMF 'Pale┼ż' 4:4 (2:2).

´╗┐

KMF "Pale┼ż" odigrao je sino─ç na Banjici protiv istoimenog protivnika svoju debitantsku utakmicu na futsal sceni. Pod trenerskom palicom Branka Bezarevi─ça igra─Źi Pale┼ża uspeli su da se domognu prvog osvojenog boda u ligi a rezultat na kraju susreta bio je - 4:4.

Banjica se silno poja─Źala u letnjem prelaznom roku, spremno su do─Źekali ovaj susret ali nisu uspeli da dodju do pobede na svom terenu. Na izmaku je bio 11.minut utakmice a posle sjajne asistencije Škori─ça loptu u nebranjenu mre┼żu šalje Pajkovi─ç i donosi ogromnu radost svojim igra─Źima i vatrenim navija─Źima.

Nije puno trebalo igra─Źima Pale┼ża da izjedna─Źe, posle jedne odbijene lopte na pravom mestu našao se Jevti─ç i topovskim udarcem cepa mre┼żu Banjice. Nastavila je Banjica sa uigranim akcijama da preti, stvorili su nekoliko dobrih prilika ali u pojedinim trenutcima ─Źinilo se da je Milan Grgi─ç nerešiva enigma.

Ipak Banjica u 18.minutu preko Markovi─ça dolazi do nove prednosti, ─Źinilo se da je to rezultat prvog dela igre ali Doci─ç sjajno izvodi udarac sa devet metara i postavlja rezultat prvog dela igre - 2:2. Po─Źetak drugog dela utakmice pripada Pale┼żu, sjajno je kontru povukao Ili─ç Vuk, prevario dva ─Źuvara i preciznim udarcem doneo Pale┼żu prvu prednost - 2:3.

Samo minut kasnije drugi ┼żuti karton dobija jedan od najboljih igra─Źa Pale┼ża Isailovi─ç Nikola i tako ostavlja ekipu sa ─Źetiri igra─Źa u polju. Znala─Źki su to iskoristili igra─Źi Banjice i preko Pajkovi─ça poravnavaju rezultat - 3:3. Imao je Pale┼ż ponovo priliku da sa devet metara zatrese mre┼żu ali ovoga puta neprecizan je bio Doci─ç Nikola. Nekoliko minuta pred kraj, nošeni publikom sa tribina igra─Źi doma─çeg sastava uspevaju preko Jovanovi─ça da dodju do nove prednosti - 4:3. Vršili su opsadu gola Pale┼ża ali neverovatan je tokom ─Źitavog me─Źa bio Grgi─ç Milan kome je pripao epitet igra─Źa utakmice.

I onda šok za doma─çina, dosudjen je još jedan kazneni udarac za Pale┼ż, ovoga puta precizan je bio Ili─ç Vuk i doneo zaslu┼żeni bod Pale┼żu - 4:4. U narednom kolu Pale┼ż ide na još jedno gostovanje, ovoga puta na Konjarnik.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora