Omladinac namu─Źio favorizovanu Zvezdu

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 02.09.2018.
Fk Zvezda (Konatice) - Fk Omladinac (Veliko Polje) 2:1 (0:0)

´╗┐

Zvezda iz Konatica ostvarila je i drugu pobedu u debitantskoj sezoni. Izabranici Aleksandra Stankovca došli su do tri boda te┼że neko što su o─Źekivali. Mlada i poletna ekipa iz Velikog Polja odolevala je do 89.minuta, ali nije uspela da izdr┼żi pritisak.

Nije mnogo prilika vi─Ĺeno u prvom delu igre, zeleni iz Velikog Polja su se uglavnom branili ali su i mogli prvi do prednosti. Slobodan udarac sa 25.metara izveo je Miloš Tadi─ç ali pre─Źka je bila saveznik Zvezde ovoga puta. Crveno beli iz Konatica pokušali su preko Kali─Źanina i Marinkovi─ça ali promene rezultata nije bilo.

Nastavak utakmice doneo je o─Źekivana uzbu─Ĺenja, sevnula je kontra Omladinca, lopta je došla do Tadi─ça koji se poigrao sa štoperima Zvezde i u maniru rasnih strelaca zatresao mre┼żu - 0:1. Nedugo zatim poja─Źanje iz Prve Iskre, iskusni Stefan Stefanovi─ç dobio je crveni karton a samo deset minuta kasnije fudbaler Omaldinca Todovi─ç dobija drugi ┼żuti i broj─Źano stanje na terenu je opet izjedna─Źeno.

Mogao je Omaldinac da reši pitanje pobednika u 80.minutu, imali su situaciju 3 na 1, ali Maksimovi─ç, Lalovi─ç i Pavlovi─ç ne koriste to. Kazna je stigla u 86.minutu, centrirao je Kali─Źanin, lopta se odbija do Milana Vignjevi─ç koji trese mre┼żu i donosi izjedna─Źenje - 1:1. Koliko je iskusna ekipa iz Konatica pokazala je u završnici, osetili su pad fudbalera Omaldinca i u 90. minutu preko Marinkovi─ça dolaze do jako bitne pobede.

U narednom kolu Zvezda igra derbi protiv Šumadije iz Šopi─ça, dok Omladinac na svom terenu do─Źekuje Mladost iz Cvetovca.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora