Obrenovac, 14.11.2018

Milutinović postigao het-trik i doneo pobedu Krtinskoj

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 20.10.2018.
Fk Krtinska - Fk Skela 4:2 (1:0)

Posle dva vezana poraza fudbaleri Krtinske napokon su osetili slast pobede. Danas su na svom izvanrednom terenu savladali borbenu Skelu rezultatom - 4:2. Čovek odluke bio je lucidni Gojko Milutinović koji je u kratkom vremenskom intervalu tri puta zatresao mrežu Miškovića i doneo svom timu tri boda.

U prvom delu igre gosti iz Skele bili su znatno konkretniji, treba spomenuti da su propustili četiri stopostotne šanse. Ipak, da se na poluvreme ne ode bez golova pobrinuo se brzonogi Biševac, dobio je sjajnu loptu od Miličevića i rešio situaciju jedan na jedan - 1:0. To je i bio rezultat prvog dela igre.

Nastavak utakmice bolje otvara Skela, dubinsku loptu dobio je Nedeljković, vešto izbegao ofsajd zamku i prizemnim udarcem matirao Bugarskog - 1:1. Već u sledećem napadu Skela je mogla do totalnog preokreta, kapiten Dragojlović šutira ali lopta odlazi tik pored stative. Da do preokreta stvarno i dođe pobrinuo se majstor fudbala Docić. Iznudio je Nedeljković slobodan udarac a Docić preciznim udarcem u golmanov ugao donosi radost Skeljanima - 1:2.

Nije dugo trajala prednost Skele, posle jedne gužve u šesnaestercu lopta dolazi do kapitena Vasiljevića koji pronalazi rezervistu Milutinovića a ovaj iz prve trese nebranjenu mrežu - 2:2. Pet minuta kasnije Babić je lucidnim potezima izbacio nekoliko igrača Skele, ušao u šesnaesterac i iznudio jedanaesterac. Siguran sa bele tačke bio je Gojko Milutinović, topovskim udarcem doneo je novu prednost Krtinskoj - 3:2.

Sve nade fudbalerima Skele ugasio je raspoloženi Milutinović, iskusno je sačekao jednu povratnu loptu i hladnokrvno je smestio u mrežu za konačnih - 4:2. U narednom kolu Krtinska ide u Ratare a Skela na svom terenu dočekuje Borac sa UšÄ‡a.