Obrenovac, 18.11.2017

Bledo izdanje TENT-a u Subotici i poraz 3:1 (VIDEO)

Izvor: OK TENT | Obrenovac, 28.10.2017
Prvi poraz odbojkašica TENT-a u ovoj sezoni u trećem kolu SL Srbije ŽOK Spartak- ok TENT 3:1 (15:25 25:21 25:22 25:14)

Lepo su otvorile meč odbojkašice nešeg kluba, sprovele su u delo sve što je spremano za ovu utakmicu i relativno lako i brzo stigle do 15:25 i pobede u prvom setu. Na žalost tu je bio i kraj. U drugom setu potpuna dominacija domaće ekipe , pokušale su naše devojke u nekoliko trzaja da stignu i prestignu ekipu Spartaka ali čvrsto su se držale domaće igračice. Rezultat tog perioda 25.21.

Treći set doneo je i prevagu u ovoj utakmici,odlično smo otvorili,poveli i držali prednost sve do prelomnih 19:17 za domaćina i kao da je u tim trenucima nedostajalo malo više koncentracije i sreće za naše devojke. Treći set pripoada Spartaku 25:22 i kako to često bude,donosi psihološku prednost za ispostaviće se odlučujući četvrti set i pobedu domaćih odbojkašica 25:14 i konačnih 3:1.

Nekoliko čudnih odluka sudija,prvenstveno prvog sudije Cvetkovića a zatim i njegovog pomoćnika Rogića,koji nikada nije video šta se zapravo desilo i samo okretao glavu, pored loše igre naših devojaka, zapravo su uticsci koje nosimo kući sa ovog gostovanja.

Verujemo da je ovo bio samo loš dan svih nas, da se neće drastično odraziti na igru odbojkašica koje su svakako svesne svojih grešaka i koje će već u sredu imati priliku da to i pokažu,odnosno da pobedom u kup utakmici protiv ekipe Srema,vrate samopouzdanje i ekipu u pobednički kolosek.