Obrenovac, 19.10.2018

Omladinska liga Beograda: Omladinac na krilima Tadića do nove pobede

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 06.05.2018.
Fk Novi Beograd - Fk Omladinac (Veliko Polje) 1:2 (1:1)

Talentovani fudbaleri Omladinca iz Velikog Polja nastavljaju da terorišu protivnike u Omladinskoj ligi Beograda. Ovoga puta savladali su Novi Beograd rezultatom 2:1, čovek odluke bio je jedan od najboljih igrača ekipe Tadić Miloš, dvostruki strelac.

Izuzetno tvrda utakmica sa malim brojem šansi, Omladinac je opet na vreme postigao gol, igrao se 20.minut utakmice kada je Tadić precizno šutirao i zatresao mrežu - 0:1. Nastavio je Omladinac da napada ka golu Novog Beograda a onda u 40.minutu domaći tim stiže do izjednačenja sa bele tačke - 1:1.

U nastavku utakmice igrači Omladinca dodali su malo gas, dve dobre prilike su otišle u nepovrati, prvo je Pavlović iz dobre situacije šutirao pravo u golmana a zatim je Simonović promašio prazan gol. Ipak i pored promašenih šansi Omladinac stiže do gola, ponovo na scenu stupa Tadić i majstorski trese mrežu za ispostaviće se konačnih - 1:2.

Omladinac je igrao u sastavu: Veličković, Filipović, Garić, Cicović, Zorbić, Vasić, Pavlović, Lukić, Tadić, Grčić i Simonović. Igrali su još: Lutovac David i Boris, Marinović i Djordjić.

U narednom kolu fudbaleri Omladinca igraju protiv Trudbenika.