Obrenovac, 18.11.2017

Omladinci Velikog Polja posle preokreta slavili u Batajnici

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 06.11.2017
 Fk Bsk (Batajnica) - Fk Omladinac (Veliko Polje) 2:3 (2:0)

Omladinci iz Velikog Polja savladali su u derbiju ekipu Bsk iz Batajnice rezultatom 3:2.  Od samog starta talentovani fudbaleri Omladinca krenuli su svim silama, domaći igrači bili su zbunjeni i nisu imali rešenja, pokušavali su dugim loptama ali su odlično odbranu držali Cicović i Garić. Pad koncentracije u igri Omladinca iskoristili su domaći, duga lopta preko zadnje linije, igrač domaćina ulazi iz drugog plana i postiže pogodak za veliku radost -1:0.

Na terenu nakon gola ista slika, Omladinac stvara šanse a golove postižu fudbaleri BSK-a. Posle nekoliko dobrih prilika fudbalera Omladinca domaći koriste neopreznost i dupliraju prednost - 2:0. Odličnu priliku da smanji rezultat imao je Tadić, brzonogi Filipović ga je sjajno izbacio a Tadić šalje loptu visoko preko gola.

U nastavku utakmice totalno druga priča, odmah na startu prednost domaćina smanjuje Filipović, iskoristio je kiks štopera domaćih i rutinski pogodio mrežu - 2:1. Nastavili su sa napadima fudbaleri Omladinca a to im se vrlo brzo isplatilo, najbolji strelac ekipe Tadić odlično šutira iz daljine i poravnava rezultat - 2:2. Od tog trenutka trgli su se i domaći, redjale su se prilike kao na traci ali čuda je pravio golman Omladinca Sava Pantelić.

Trenutak odluke desio se u 80.minutu, sevnula je munjevita kontra, Pavlović odigrava za Filipovića koji neumoljivo trese mrežu za veliku radost i slavlje brojnih navijača Omladinca - 2:3.