Obrenovac, 18.11.2017

Omladinac protutnjao kroz Rušanj

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 13.11.2017
Fk Rušanj - Fk Omladinac (Veliko Polje) 0:5 (0:1)

Omladinac je "petardom" častio Rušanj, poznato je da Rušanj prava domaćinska ekipa i da retko kad gubi bodove na svom terenu. Strelci za Omladinac bili su Tadić Miloš x2, Vuletić Luka x2 i Lalović Nikola.

Prvih pola sata igre pripao je domaćem sastavu koji je svim silama napadao ka golu Jovanića. Omladinac je mogao do prednosti preko Tadića, nedugo zatim šutirao je i Lalović Nikola ali je bio neprecizan. Sjajnu priliku imao je Ljubivoj Lalović, ali golman domaćih otklanja opasnost u poslednjem trenutku.

Igrao se 40.minut utakmice, Tadić šalje loptu na stranu do Veljkovića koji odigrava povratnu za Vuletića koji rutinski trese mrežu - 0:1. To je bio i rezultat prvog dela igre a treba spomenuti da su fudbaleri Rušnja u drugi deo ušli sa igračem manje.

Od samog starta drugog dela igre Omladinac nameće svoj tempo i brzo duplira prednost. Neumorni Vukelić spaja mladog Tadića sa golom a ovaj u maniru rasnih strelaca trese mrežu - 0:2. Nizali su se napadi ekipe iz Velikog Polja a u 60.minutu posle odlične duge lopte Vukelića, strelac drugog gola Tadić odlično prima i zakucava loptu u gol - 0:3. U 70.minutu utakmice korner odlično izvodi Tadić, na pravom mestu bio je snalažljivi Lalović Nikola i zatresao mrežu Rušnja za velikih 0:4. Tačku na utakmicu stavio je Vuletić svojim drugim golom na utakmici - 0:5.

Fk Omladinac (Veliko Polje): Jovanić, Veljković, Jevdjenović, Vasić, Radojičić, Tomić, Vukelić, Nikola Lalović, Vuletić, Ljubivoj Lalović i Tadić.