Obrenovac, 12.12.2018

Omladinac na krilima Tadića savladao Bežaniju

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 25.08.2018.
Fk Omladinac (Veliko Polje) - Fk Bežanija 4:2 (2:1)

Već na samom startu najkvalitetnijeg takmičenja grada Beograda omladinci iz Velikog Polja stavili su svim do znanja da se na njih mora ozbiljno računati. Izabranici Branka Rašića ušli su silovito u utakmicu, maestralno je Tripković dubinskom loptom pronašao Tadića koji vara čuvara i trese mrežu za ogromnu radost igrača i navijača - 1:0.

Da je nezgodan za čuvanje, Tadić je pokazao u 20 minutu utakmice, odlično se izborio za slobodan udarac i još bolje ga izveo za - 2:0. Priliku da potpuno nokautira protivnika imao je Filipović, ali stativa je bila saveznik Bežanije. Pred kraj prvog dela igre gosti smanjuju na 2:1 i tim rezultatom se odlazi na poluvreme.

Igrao se 65.minutu utakmice, Filipović je napravio dar mar i dodao loptu do usamljenog Tadića koji zalama protivnika i neumoljivo trese mrežu za - 3:1. Samo pet minuta kasnije ponovo na scenu stupa centralna figura utakmice, Tadić Miloš. Maestralno je izveo slobodnjak i ponovo zatresao mrežu za već tada ogromnih - 4:1. Gosti su do kraja utakmice uspeli samo da smanje rezultat na - 4:2.