Obrenovac, 18.11.2017

Omladinac pobedom otvorio sezonu

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 28.08.2017.
Derbi u Mislodjinu obeležio je mladi Tadić Miloš, pojačanje iz Prve Iskre.

Sjajan start prvenstva Omladinca iz Velikog Polja koji je rezultatom 3:1 savladao Strelac u Mislodjinu.Početak utakmice i nije bio baš sjajan, novajlija u redovima Strelca napadač Ilija Lazić doneo je prelepim udarcem prednost Strelcu - 1:0.Napadali su domaći igrači svim silama ka golu Jovanića ali defanzivci Omladinca odlično su obavljali svoj deo posla.

Igrao se 30.minut utakmice, mladi Tadić, pojačanje iz Prve Iskre prolazi iskusnog Pajića, šutira pravo u Djelova koji loptu ponovo odbija do Tadića a ovom nije bilo teško da iz drugog puta zatrese mrežu - 1:1. Pred kraj prvog poluvremena korner za Omladinac izvodi Veljković, na pravom mestu bio je Lalović koji pronalazi Kostića a ovaj neumoljivo trese mrežu - 1:2.

U drugom poluvremenu četa iskusnog trenera Rašić Branka opredelila se na kontre, dok je domaći sastav svim silama napadao preko Lazića,Stojkovića i Leke.Odličnu priliku za Strelac imao je Stojković ali njegovu nameru pročitao je Jovanić, pojačanje iz Budućnosti. Igrao se 85.minut utakmice, gosti su dočekali kontru, Veljković odigrava do Tadića kojem nije bilo teško da zatrese mrežu i donese ogromnu radost svojim saigračima i navijačima - 1:3.

U narednom kolu fudbaleri Strelca igraju derbi na Zabrežju, dok fudbaleri Omladinca na svom terenu dočekuju jednog od glavnih favorita BSK (Baćevac).