Obrenovac, 11.12.2018

Omladinac 'petardom' ispratio Srem

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 29.04.2018.
Fk Omladinac (Veliko Polje) - Fk Srem (Jakovo) 5:0 (2:0)

Talentovani fudbaleri Omladinca iz Velikog Polja dočekali su juče na svom prelepom travnatom tepihu ekipu Srema iz Jakova i slavili ubedljivim rezultatom - 5:0. Ovoga puta u ekipi Branka Rašića istakli su se dvostruki strelac Tadić, Pavlović, Simonović kao i jedan od najmladjih u ekipi Mirko Marinović.

Od samog starta utakmice jasno su fudbaleri Omladinca stavili do znanja gostima ko će voditi glavnu reč na utakmici. Gogleter ekipe Tadić propustio je dve dobre prilike u uvodnim minutima. Sredinom prvog dela igre Omladinac stiže do prednosti, odlični igrač sredine terena Tripković iznudio je jedanaesterac a siguran realizator bio je Miloš Tadić - 1:0.

Pred kraj prvog dela igre prednost je duplirana, ovoga puta u ulozi asistenta bio je Tadić koji je sjajno uposlio Pavlovića a ovaj obilazi golmana i trese nebranjenu mrežu - 2:0. U nastavku utakmice domaći su dodali još jače gas, igrao se 55.minut utakmice kada je Tadić ukrao loptu odbrani Srema i napravio pravu malu minijaturu za već tada ogromnih - 3:0.

Nastavili su sa napadima domaći, redjale su se prilike kao na traci a do novog gola stižu preko Simonovića, sve je odradio Milenko Pavlović koji je servirao loptu za Simonovića kome nije bilo teško da sprovede loptu u mrežu - 4:0. Tačku na utakmicu stavio je rezervista Mirko Marinović, ispratio je jedan odbitak i neumoljivo zatresao mrežu za konačnih - 5:0. Mogao je Omladinac i ubedljivije da slavi, ali neprecizan sa bele tačke bio je kapiten Cicović.

Ovom pobedom fudbaleri Omladinca ostaju i dalje u trci za najveći plasman, narednog vikenda idu na gostovanje Novom Beogradu.