Obrenovac, 23.10.2018

Omladinac ubedljivo savladao Kolubaru u Lazarevcu

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 30.07.2018.
Omladinska ekipa Omladinca iz Velikog Polja savladala je Kolubaru u Lazarevcu rezultatom 6:1

Omladinska selekcija Omladinca iz Velikog Polja odigrala je juče prijateljsku utakmicu protiv Kolubare u Lazarevcu i zasluženo odnela ubedljivu pobedu rezultatom - 6:1. Strelci za ekipu iz Velikog Polja bili su Tadić Miloš x3, Pavlović Milenko x2 i čudo od deteta Djordje Pejić.

Sredinom prvog dela igre Omladinac dolazi do prednosti, Filipović je odlično asistirao Pavloviću koji lako rešava situaciju jedan na jedan. Mnogo prilika propustili su momci iz Velikog Polja, Tadić je imao dve dobre prilike, Simonović takodje ali rezultat do poluvremena ostaje - 0:1.

Nastavak utakmice doneo je goleadu, prednost je duplirao najbolji strelac ekipe iz prošlog dela sezone, Miloš Tadić. Isti igrač povisio je i na 3:0, sve je odlično odradio Simonović, pronašao usamljenog Tadića kome nije bilo teško da pogodi mrežu. Ponovo je na scenu stupio brzonogi Simonović, ovoga puta asistirao je Pavloviću koji postiže svoj drugi a četvrti gol za Omladinac. Uspela je Kolubara da u 75.minutu smanji prednost ali to je bilo sve od njih na ovom meču.

Do kraja utakmice Omladinac postiže još dva gola, prvo je Tadić iskoristio jedan odbitak i sproveo loptu u mrežu a pre poslednjeg sudijskog zvižduka pogodak postiže najmladji igrač na terenu, Djordje Pejić (2004) i tako postavlja konačan rezultat utakmice - 6:1.