Obrenovac, 20.03.2019

Palež jesenji prvak Treće futsal lige Beograda

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 26.11.2018
Oftal - C - Kmf Palež 3:11 (1:4)

Klub malog fudbala Palež savladao je sinoć ekipu Oftal-C rezultatom 11:3 i osvojio jesenju titulu. Strelci na ovom meču bili su Stefan Stefanović x3, Filip Perišić x2, Vuk Ilić x2, Darko Roksić, Miloš Šarić, Luka Vučićević i Željko Grujičić.

Palež ima isti broj bodova kao i najveći rival Konjarnik ali zbog bolje gol razlike jesenje počasti pripadaju Paležu. Pet pobeda i jedan remi, upravo protiv Konjarnika i nema sumnje da će taj duel u drugom delu i doneti novog prvaka Treće futsal lige Beograda. Protivnika u hali SC "Crna rupa" otvorio je majstor futsala Filip Perišić a do kraja poluvremena Stefan Stefanović postiže tri gola i postavlja rezultat prvog dela igre - 1:4.

U nastavku utakmice ponovo Palež stiže prvi do gola i ponovo strelac Filip Perišić, sjajno mu je asistirao Cerović a Perišić još jednom pokazuje zašto je najbolji igrač ekipe i šalje loptu pod prečku. Prvi pogodak u dresu Paleža postigao je Darko Roksić, iskoristio je neopreznost u odbrani i "bocnuo" golmana za veliku radost.

Nekoliko izvanrednih odbrana imao je i golman Teofilović a upisao je i asistenciju, poslao je loptu preko celog terena, pronašao Grujičića koji glavom trese mrežu. U strelce su se upisali Šarić i Vučićević a Perišić je sa dve maestralne asistencije častio Ilića za konačnih - 3:11.