Obrenovac, 21.11.2019

Polet iz Grabovca igra najbolji fudbal u opštini

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 16.10.2019.
Fk Polet (Grabovac) - Fk Krtinska 2:0 (0:0)

Lider iz Grabovca gazi sve pred sobom. Nova pobeda, osma u nizu, ovoga puta u derbiju kola savladana je Krtinska rezultatom - 2:0. Strelci za Polet bili su Kojić Marko i majstor fudbala Jovanović Zoran.

Da je stadion u Grabovcu ponovo neosvojiva tvrđava pokazali su fudbaleri Poleta proteklog vikenda protiv odlične Krtinske. Sudar dve najbolje ekipe protekao je u fer borbi, a više razloga za zadovoljstvo imao je domaćin koji je sada usamljen na liderskoj poziciji.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Kojić Marko, dugogodišnji igrač Poleta. Iskoristio je kiks golmana Krtinske i u 60.minutu doneo prednost svojoj ekipi - 1:0. Fudbaleri iz Grabovca drugi pogodak postigli su u 75.minutu, na veoma atraktivan način.

Klasu je po ko zna koji put potvrdio Jovanović Zoran, virtuoz sa loptom obeležio je utakmicu maestralnim potezom, lob udarac koji završava u mreži Krtinske za konačnih - 2:0. Polet na svom kontu ima 24 osvojena boda uz gol razliku - 23:6.

U narednom kolu Polet ide na gostovanje u Trstenicu.