Obrenovac, 18.11.2017

Radnički neumoljiv na svom terenu

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 08.10.2017
Fk Radnički (Obrenovac) - Fk BSK (Borča) 1:0 (0:0).

Fudbaleri Radničkog ostvarili su četvrtu pobedu na svom terenu, ovoga puta pognute glave preko Kolubarskog mosta otišao je bivši prvoligaš Bsk iz Borče. Koliko su dominantni na domaćem terenu jasno kaže podatak gde u četiri kola nisu primili nijedan gol.

Izuzetno borbena utakmica vidjena je na stadionu pored Kolubare, rezultat na poluvremenu onaj najnepopularniji - 0:0. Nastavak utakmice doneo je Radničkom željeni pogodak, presudan trenutak dogodio se u 73.minutu, odlično je slobodan udarac izveo Vlada Simić i zatresao mrežu za ogromnu radost - 1:0.

Borčani su činili sve da se vrate u igru, bacili su karte na napad ali odbrana na čelu sa Šugićem lako je otklanjala svaku opasnost i uspešno sačuvala prednost do kraja meča. U narednom kolu fudbaleri Radničkog imaju težak zadatak, idu na noge prvoplasiranoj ekipi Žarkova koja u dosadašnjem delu prvenstva nije primila nijedan gol.