Obrenovac, 18.11.2017

Radnički posle preokreta prošao u narednu fazu Kupa Beograda

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 12.10.2017
Fk Radnički (Obrenovac) - Fk TEK - Sloga (Veliki Crljeni) 4:1 (0:1).

Radnički je u Kupu Beograda dočekao na svom terenu neugodnu ekipu TEK-a iz Velikih Crljena. Da su stvarno neugodan rival pokazali su igrom u prvom poluvremenu, gde su od 22.minuta golom prekaljenog golgetera Milana Maslića vodili 1:0.

Početkom drugog poluvremena gosti su imali terensku inicijativu, propustili su nekoliko izglednih prilika a najbolju je imao Bojović koji je mogao da reši pitanje pobednika. Kazna posle promašenih šansi stigla je brzo, Živković Uroš matirao je do tada sigurnog Paunovića i doneo svom timu izjednačenje - 1:1.

Od tog trenutka postojao je samo jedan tim na terenu, trener Djuričić ubacuje na teren iskusnog Rankovića koji u kratkom intervalu postiže dva pogotka i donosi Radničkom prolaz u narednu rundu. Konačan rezultat utakmice postavio je Jevremović, koji je na ovoj utakmici pored gola upisao i dve asistencije.