Obrenovac, 20.10.2018

Radnički remizirao na startu prvenstva

Izvor: Sportski žurnal | Obrenovac, 20.08.2018.
Fk Radnički (Obrenovac) - Fk Lokomotiva 0:0 (0:0)

Na otvaranju sezone pred svojim navijačima fudbaleri Radničkog morali su da se zadovolje samo bodom protiv Lokomotive, posle 90 odigranih minuta rezultat je bio - 0:0. Već u trećem minutu gosti su pripretili, mladi centarfor Mrdja dobro je šutirao ali na pravom mestu nalazi se Jadranin. Da je ovo njegova utakmica pokazao je Jadranin u 79.minutu, odličnim refleksom odbranio je udarac Petra Ugrice u duelu jedan na jedan.

Radnički je imao šansu u 82.minutu, odlično je po lopti opalio Marko Ilića ali lopta završava tik pored gola Lokomotive. Do kraja utakmice dobru priliku imao je Vladimir Todić ali loptu sa gol linije vadi Lazar Popović. U narednom kolu igra se veliki derbi, Radnički ide na noge Prvoj Iskri.