Obrenovac, 12.11.2019

Radnički ispratio Sremčicu sa četiri pogotka u mreži

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 08.09.2019.
Fk Radnički (Obrenovac) - Fk Sremčica 4:0 (1:0)

Drugu pobedu u prvenstvu fudbaleri Radničkog ostvarili su juče na svom terenu protiv novajlije iz Sremčice. Izabranici trenera Kovačevića prikazali su lepršavu igru i četiri puta pogađali mrežu Brkovića. Radnički je jedna od tri neporažene ekipe u ligi.

Igrao se 16.minut utakmice, a goleadu je najavio Svetličić. Nastavak je ipak bio onaj deo igre koji je u potpunosti slomio rivala. Igrač utakmice Galečić duplirao je prednost u 50.minutu utakmice. Na ogromnih 3:0 povisio je neumorni Ivanić i tako postigao svoj drugi pogodak u sezoni.

Tačku na utakmicu stavio je Uroš Živković, igrač sa najdužim stažom u ekipi. Gosti iz Sremčice imali su nekoliko izvanrednih prilika, ali neverovatan na golu Radničkog bio je Jadranin, koji je uspeo da odbrani i jedanaesterac. U narednom kolu fudbaleri Radničkog idu na gostovanje IMT-u.