Obrenovac, 18.08.2018

Izvučeni parovi za opštinske lige i Kup Obrenovca


Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 31.07.2018.
Zanimljiva sezona je pred nama

Foto:lokalnenovine.rs




Danas su u SKC-u izvučeni parovi za Prvu opštinsku ligu, Drugu opštinsku ligu i Kup Obrenovca. Prošle sezone Prva obrenovačka opštinska liga bila je izuzetno jaka, plasman u viši rang takmičenja obezbedili su Duboko iz Male Moštanice i Zvezda iz Konatica a u niži rang ispali su Partizan iz Draževca i Ljubinić. Nema sumnje da nas i ove godine očekuje paklen fudbal a raspored utakmica je sledeći:

1.kolo:
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Rojkovac - Ofk Urovci 
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Skela - Ofk Rvati 
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Belo Polje
- Fk Krtinska - Fk Borac (UšÄ‡e)

2.kolo:
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Belo Polje - Fk Krtinska 
- Ofk Rvati - Fk Sloga (Ratari)
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Skela 
- Ofk Urovci - Fk Posavina (Stubline)
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Rojkovac

3.kolo:
- Fk Rojkovac - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Pobednik (Piroman)
- Fk Skela - Ofk Urovci 
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Krtinska - Ofk Rvati 
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Belo Polje

4.kolo:
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Belo Polje
- Ofk Rvati - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Krtinska 
- Ofk Urovci - Fk Sloga (Ratari)
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Skela 
- Fk Rojkovac - Fk Posavina (Stubline)

5.kolo:
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Skela - Fk Rojkovac
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Pobednik (Piroman)
- Fk Krtinska - Ofk Urovci 
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Belo Polje - Ofk Rvati

6.kolo:
- Fk Jedinstvo (Dren) - Ofk Rvati
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Belo Polje 
- Ofk Urovci - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Krtinska 
- Fk Rojkovac - Fk Sloga (Ratari)
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Skela 

7.kolo:
- Fk Skela - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Posavina (Stubline)
- Fk Krtinska - Fk Rojkovac
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Pobednik (Piroman)
- Fk Belo Polje - Ofk Urovci 
- Ofk Rvati - Fk Polet (Grabovac)

8.kolo:
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Polet (Grabovac)
- Ofk Urovci - Ofk Rvati 
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Belo Polje
- Fk Rojkovac - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Krtinska
- Fk Skela - Fk Sloga (Ratari)

9.kolo:
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Krtinska - Fk Skela 
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Posavina (Stubline)
- Fk Belo Polje - Fk Rojkovac
- Ofk Rvati - Fk Pobednik (Piroman) 
- Fk Polet (Grabovac) - Ofk Urovci 

10.kolo:
- Fk Jedinstvo (Dren) - Ofk Urovci 
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Rojkovac - Ofk Rvati
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Belo Polje
- Fk Skela - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Krtinska 

11.kolo:
- Fk Krtinska - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Sloga (Ratari)
- Fk Belo Polje - Fk Skela
- Ofk Rvati - Fk Posavina (Stubline) 
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Rojkovac
- Ofk Urovci - Fk Pobednik (Piroman)

Izvučeni su parovi i za Drugu opštinsku ligu, raspored je sledeći:

1.kolo:
- Fk Crvena Zastava - Fk Vukićevica
- Fk Trstenica - Fk Ljubinić
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Partizan (Draževac)

2.kolo:
- Fk Vukićevica - Fk Partizan (Draževac)
- Fk Ljubinić - Fk Proleter (Jasenak)
- Fk Crvena Zastava - Fk Trstenica

3.kolo:
- Fk Trstenica - Fk Vukićevica 
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Crvena Zastava
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Ljubinić

4.kolo:
- Fk Vukićevica - Fk Ljubinić
- Fk Crvena Zastava - Fk Partizan (Draževac)
- Fk Trstenica - Fk Proleter (Jasenak)

5.kolo:
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Vukićevica
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Trstenica
- Fk Ljubinić - Fk Crvena Zastava

6.kolo:
- Fk Vukićevica - Fk Crvena Zastava
- Fk Ljubinić - Fk Trstenica
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Proleter (Jasenak)

7.kolo:
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Vukićevica 
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Ljubinić
- Fk Trstenica - Fk Crvena Zastava 

8.kolo:
- Fk Vukićevica - Fk Trstenica
- Fk Crvena Zastava - Fk Proleter (Jasenak)
- Fk Ljubinić - Fk Partizan (Draževac)

9.kolo:
- Fk Ljubinić - Fk Vukićevica
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Crvena Zastava
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Trstenica

10.kolo:
- Fk Vukićevica - Fk Proleter (Jasenak)
- Fk Trstenica - Fk Partizan (Draževac)
- Fk Crvena Zastava - Fk Ljubinić

Izvučeni su parovi i za Kup Obrenovca, parovi su sledeći:

- Fk Strelac (Mislodjin) - Ofk Zabrežje
- Fk Zvezda (Konatice) - Fk Duboko (Mala Moštanica)
- Fk Omladinac (Veliko Polje) - Fk Krtinska 
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Polet (Grabovac)

Prva obrenovačka opštinska liga startuje 25 i 26.avgusta, druga opštinska 1 i 2.septembra, dok se Kup utakmice igraju 5.septembra.








Lokalne Novine Obrenovac


Vuk Ilić PR Agencija za izradu i održavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Portal LOKALNE NOVINE je javno internet glasilo registrovano pod brojem : IN 000333
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navođenje izvora
Ostale uslove korišćenja portala pročitajte OVDE