Rojkovac savladao Pobednik iz Piromana

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 02.09.2018.
Fk Pobednik (Piroman) - Fk Rojkovac 1:4 (0:4)

´╗┐

Fudbaleri Rojkovca savladali su Pobednik iz Piromana na otvaranju sezone rezultatom - 4:1. Na izuzetno teškom terenu u Grabovcu vi─Ĺena je jedna borbena utakmica a plavo beli su rešili pitanje pobednika u prvom poluvremenu.

Rojkovac je do prednosti došao u 15.minutu utakmice, odbijenu loptu sjajno je prihvatio Dragi─çevi─ç i unutrašnjim delom stopala pogodio suprotan ugao za erupciju oduševljenja. Nije prošlo mnogo a Rojkovac je duplirao prednost, jedan fudbaler Pobednika iz Piromana igrao je rukom a sudija Nemanja Trajkovi─ç pokazao je na belu ta─Źku. Siguran izvo─Ĺa─Ź najstro┼że kazne bio je Mihailo Popovi─ç.

Pred kraj prvog dela Rojkovac preko Ili─ça posti┼że dva brza gola, prvo je na asistenciju Paji─ça zaobišao golmana i pogodio praznu mre┼żu a onda iz jedne prelepe akcije, posle povratne Isailovi─ça zatresao mre┼żu i postavio rezultat prvog dela - 0:4. Nastavak utakmice protekao je u otaljavanju posla, nije vi─Ĺeno puno prilika, Pobednik je preko Panti─ça došao do po─Źasnog pogotka. U samoj završnici Rojkovac je mogao i do petog pogotka, Isailovi─ç je sjajno izveo slobodan udarac ali stativa je bila saveznik Pobednika.

U narednom kolu Pobednik iz Piromana igra komšijski derbi protiv Posavine iz Stublina, dok Rojkovac do─Źekuje Jedinstvo iz Drena.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora