Rojkovac savladao Partizan na 'Parku Kne┼żeva'

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 21.10.2017
Fk Rojkovac - Fk Partizan (Dra┼żevac) 4:1 (1:1).

´╗┐

Fudbaleri Rojkovca posle velike pobede u derbiju kola u Stublinama danas su na svom terenu do─Źekali Partizan iz Dra┼żevca. Rezultat posle devedeset odigranih minuta bio je 4:1 za doma─çi sastav. Utakmicu sudio Jevti─ç Nenad koji je sa svojim pomo─çnicima odli─Źno odradio posao.

Da nisu došli sa belom zastavom, fudbaleri Partizana pokazuju u prvih deset minuta gde su imali dve odli─Źne prilike, samo sre─ça je bila na strani Rojkov─Źana. Prednost doma─çem timu doneo je Nemanja Milosavljevi─ç, "opalio" je po lopti sa 25.metara i "pocepao" mre┼żu - 1:0. Vrlo brzo sledi odgovor gostiju, sudarili su se Dubai─ç i Furtula a to koristi Jovi─ç i uz veliku pomo─ç Mijatovi─ça poravnava rezultat - 1:1.

U nastavku utakmice Rojkovac dodaje gas i preko rezerviste Rankovi─ça dolazi do nove prednosti, izuzetno je šutirao iz velike udaljenosti i uz pomo─ç stative zatreso mre┼żu - 2:1. Do kraja utakmice još jedan igra─Ź sa klupe posti┼że dva gola, u pitanju je Ili─ç, prvo je sa distance precizno pogodio da bi u poslednjem napadu na asistenciju Vu─Źi─çevi─ça sigurno gadjao pod pre─Źku i postavio kona─Źan rezultat utakmice - 4:1.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora