Obrenovac, 13.11.2018

Rojkovac prikazao odličnu igru i slavio u gradskom derbiju

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 28.10.2018.
Fk Rojkovac - Ofk Rvati 7:0 (3:0)

Treći po redu gradski derbi napokon je dobio pobednika, plavo beli sa Rojkovca ubedljivo su savladali Rvate - 7:0. Strelci na ovom meču bili su Vuk Ilić x3, Miloš Gajić x2, Nikola Isailović i Nemanja Milosavljević.

U uvodnim minutima utakmice Rojkovac dolazi do prednosti, odlično je centrirao Miloš Gajić a na pravom mestu našao se majstor fudbala Nikola Isailović i udarcem glavom zatresao mrežu - 1:0. Trenutak koji je obeležio utakmicu desio se sredinom prvog dela, prekaljeni Miloš Gajić direktno iz kornera postiže pogodak i donosi ogromnu radost - 2:0. Odličnu akciju izveli su fudbaleri Rojkovca, lopta dolazi do Milosavljevića koji centira a sve to prati raspoloženi Gajić i udarcem glavom postavlja rezultat prvog dela igre - 3:0. Kolosalnu priliku u prvom delu za Rvate propustio je Jakovljević ali maestralno je reagovao Dubaić i sprečio siguran pogodak.

U nastavku Rojkovac još jače dodaje gas, Ilić je u kratkom vremenskom intervalu postigao tri gola a tačku na utakmicu stavio je Milosavljević. Prošao je Ilić nekoliko igrača Rvata, dodao do Karanovića a ovaj u stilu velikih majstora petom ostavlja za Milosavljevića koji preciznim udarcem cepa mrežu - 7:0. U narednom kolu Rojkovac ide na gostovanje u Grabovac a Rvati na svom terenu dočekuju Stubline.