Rvati odneli ceo plen iz Konatica

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 22.10.2017
Fk Zvezda (Konatice) - Ofk Rvati 1:2 (0:1)

Iznenadjenje kola režirali su fudbaleri Rvata koji su uspeli da iz Konatica odnesu ceo plen. Strelci za ekipu iskusnog trenera Vučićevića bili su Radojičić Dejan i golgeter ekipe Vučićević Dejan.

Od samog starta utakmice vidjen je veliki broj prilika ali do prednosti stižu gosti koji su jasno znali šta hoće, strelac Radojičić Dejan - 0:1. Nastavile su ekipe napadački da igraju ali se na poluvreme odlazi minimalnom prednošću gostujućeg sastava.

U drugom delu igre slobodan udarac sa oko 30.metara odlično izvodi Ninković Ivan, golman Zvezde je ispustio loptu a napadač Rvata Ilić postiže pogodak koji je na iznenadjenje gostiju poništen. Nekoliko trenutaka kasnije odličnu dubinsku loptu dobija Vučićević, koji vara svog čuvara i rutinski trese mrežu za ogromnih - 0:2. Treba spomenuti da su fudbaleri Rvata od 78.minuta igrali sa igračem manje, crveni karton dobio je Petrović. U samoj završnici utakmice dosudjen je penal za domaću ekipu, ali golman Rvata Skakavac brani udarac Radić Veselinu i lopta odlazi u korner. Upravo iz tog kornera domaći tim umanjuje prednost, autogol postigao je Tomić ali to je bilo sve na ovoj utakmici koja je završena pobedom Rvata rezultatom 2:1.