Obrenovac, 18.11.2017

Rvati nastavili sa sjajnim partijama

Izvor: Lokalne Novine | Obrenovac, 30.10.2017
Ofk Rvati - Fk Ljubinić 4:0 (1:0).

Rvati nastavljaju sa dobrim rezultatima, posle vredne pobede u Konaticama ovog vikenda srušili su na svom terenu "fenjeraša" iz Ljubinića rezultatom 4:0. Strelci Vučićević Dejan x2, Vjetrović Igor i Ninković Ivan.

Ljubinčane je otvorio Vjetrović, ispratio je sjajan centaršut Ninkovića i udarcem glavom sa 14.metara zakucao loptu u mrežu - 1:0. Nastavili su Rvati sa napadima ali su gosti iz Ljubinića dugo odolevali, tako da se na poluvreme odlazi minimalnom prednošÄ‡u domaćih.

Početak drugog poluvremena obeležio je golgeter ekipe Vučićević, sjajno je izbacio iz igre jednog igrača Ljubinića i rutinski lobovao golmana - 2:0. Na 3:0 povisio je Ninković Ivan, protutnjao je po desnoj strani i hirurški precizno zatresao mrežu za još jednu radost domaćih. Tačku na utakmicu stavio je Vučićević svojim drugim golom, centrirao je sa leve strane Nikolić a poklon ne odbija Vučićević i neumoljivo trese mrežu - 4:0.

Posle utakmice igrači prvog tima na čelu sa legendarnim trenerom Milanom Vučićevićem popularnim Vučkom, organizovali su večeru gde su prisustvovali i talentovani dečaci iz njihove škole a gost je bio i vredni sportski radnik, predsednik komisije za sport Stanković Miloš.