Obrenovac, 18.11.2017

Lajovi─ç blizu glavnog ┼żreba Pekinga

Izvor: Blic,Lokalne novine | Obrenovac, 01.10.2017.
Srpski teniser Dušan Lajović uspešan na startu kvalifikacija za turnir u Pekingu

´╗┐

Nakon velike borbe i 144 minuta Lajovi─ç je savladao Italijana Alesandra ─Éanesija rezultatom 3:0 - 6:3, 3:6, 6:3.

Po─Źetak me─Źa obele┼żila je razmena brejkova, a Dušan u šestom gemu opet oduzima servis rivalu i dolazi do prednosti da uzme prvi set.

Srbin je i drugi krenuo brejkom, ali je staje na 3:1, nakon što je ─Éanesi sa osvojenih pet gemova izjedna─Źio rezultat.

Italijan u odlu─Źuju─çem setu oduzima servis reprezentativcu Srbije. Lajovi─ç je na to imao odgovor i vratio brejk za izjedna─Źenje. U ostalih pet, osvojio je ─Źetiri gema i zabele┼żio trijumf.

Za plasman u glavni ┼żreb igra─çe protiv Brazilca Ro┼żerija Dutra Silve.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora