Obrenovac, 14.11.2018

Partizan ispustio pobedu, sudije ─Źastile Plzen

Izvor: alo.rs,Lokalne novine | Obrenovac, 16.02.2018.
Partizan remizirao u prvom kolu šesnaestine finala Lige Evrope protiv Viktorije Plzen

´╗┐

Fudbaleri Partizana odigrali su sino─ç nerešeno 1:1 (0:0) u me─Źu sa ─Źeškom ekipom Viktorija Plzenj, u prvom me─Źu šesnaestine finala Lige Evrope.

Pred oko 22.000 gledalaca na stadionu u Humskoj, Partizan je poveo golom Leandra Tavambe u 58, a Viktorija je izjedna─Źila preko Radima Re┼żnika u 81. minutu.

"Crno-beli" su utakmicu završili sa 10 igra─Źa zbog isklju─Źenja Milana Mitrovi─ça nakon drugog ┼żutog kartona u 86. minutu.

Crno-beli su došli do prednosti, ali nisu uspeli da izdr┼że do kraja, dok s druge strane Viktorija Plzen nije oduševila igrom, ali je došla do izuzetno va┼żnog gola pred revanš.

Revanš je na programu 22. februara u ─îeškoj.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora