Obrenovac, 21.08.2018

Zvezda bolja od BASK, odličan debi Bena

Izvor: B92,Lokalne novine | Obrenovac, 26.01.2018.
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su BASK 4:1 (3:1) u pripremnoj utakmici koja je odigrana na pomoćnom terenu stadiona 'Rajko Mitić'

Dva gola za crveno-bele postigao je Ričmond Boaći, Ben je debitovao pogotkom i sa dve asistencije, a u strelce se upisao i Nemanja Milić.

Crveno-beli su poveli golom Milića u 17. minutu, uz asistenciju Bena, da bi do kraja prvog poluvremena Zvezda postigla još dva. Dvostruki strelac bio je Boaći koji je zatresao mrežu u 26. i u 45. minutu.

Jedini pogodak za BASK postigao je Mehmedović u 45. minutu.

Ben je uspeo da se nagradi za dobru partiju i postigne gol u 87. minutu.