Obrenovac, 23.05.2018

BLEDO NA STARTU: 'Nula' Partizana u prvom testu na Kipru

Izvor: Novosti online,Lokalne novine | Obrenovac, 28.01.2018.
Šampion Srbije Partizan i poljski tim Gornjik iz Zabžea odigrali bez golova u Pirgosu

Mnogo trke i želje, malo pravog fudbala i mirne mreže. Tako je juče u Pirgosu izgledala prva pripremna utakmica Partizana protiv poljskog Gornjika iz Zabžea, koja je po svemu viđenom završena kako je jedino i bilo moguće - 0:0.

Partizan je prvu pripremnu utakmicu na Kipru odigrao sa dva tima po 45 minuta.

U prvom poluvremenu su šansu dobili Jovičić-Vulićević, Nemanja R. Miletić, Mitrović - Jevtović, Vakulko, Janković, Tošić - Ivanović i Tavamba, dok su u drugom poluvremenu pored golmana Jovičića na terenu bili još Cucin, Ostojić, Marković, Nemanja G. Miletić, Radin, Đerlek, Nišić, Urošević, Strahinja Jovanović i Đorđe Jovanović.

Novajlije Vakulko i Ivanović tokom prvog poluvremena nisu imale mnogo prilika da se pokažu u najboljem svetlu, a najbolje prilike da zatresu mrežu Poljaka u tom delu igre imali su Jevtović, Tošić i Tavamba.

Crno-bele u ponedeljak očekuje druga provera protiv češkog Libereca.