Skela ubedljiva na startu prvenstva

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 26.08.2018.
Fk Skela - Ofk Rvati 4:1 (3:1)

´╗┐

Posle nekoliko godina svoje mesto u "eliti" ponovo je zauzela Skela. Ekipa koja je kao drugoplasirana obezbedila u─Źeš─çe u višem rangu pobedni─Źki je krenula sezonu. Na svom terenu savladali su Rvate rezultatom - 4:1.

Ve─ç na samom startu utakmice Skela dolazi do prednosti, strelac najve─çe poja─Źanje kluba, majstor fudbala Doci─ç Nikola. Nije mnogo prošlo a Skela je duplirala prednost, ponovo na scenu stupa Doci─ç, maestralno šalje loptu prema Dragojlovi─çu koji u maniru rasnih strelaca prebacuje golmana - 2:0. Sredinom prvog dela igre Skela dolazi do još jednog pogotka, šutirao je Markovi─ç Slobodan iz daljine, golman Rvata odbija loptu a na pravom mestu nalazi se talentovani Markovi─ç Ivan i neumoljivo trese mre┼żu - 0:3.

Do kraja prvog dela igre gosti iz Rvata uspeli su da smanje prednost iz jedanaesterca. U nastavku utakmice tempo je malo opao, Skela je uspela u 70.minutu da do─Ĺe do svog ─Źetvrtog pogotka na utakmici. Posle jednog kornera najviši u skoku bio je Ivan Markovi─ç i zatresao mre┼żu za kona─Źnih - 4:1. U narednom kolu Skela ide u Grabovac a Rvati na svom terenu do─Źekuju Ratare.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora