Obrenovac, 19.11.2018

Zvezda ubedljiva u Ratarima

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 19.03.2018.
Fk Sloga (Ratari) - Fk Zvezda (Konatice) 0:7 (0:3)

Fudbaleri Zvezde iz Konatica brzo su zaboravili poraz od lidera i na teškom gostovanju u Ratarima uspeli da postignu čak sedam pogodaka. Poznato je da fudbaleri Sloge teško gube bodove kao domaćini ali juče je na terenu postojao samo jedan tim, Zvezda.

U uvodnim minutima utakmice poveli su crveno beli iz Konatica, sjajan centaršut kapitena Petrovića iskoristio je Ilić i udarcem glavom zatresao mrežu - 0:1. Nakon nekoliko minuta iskusni Vignjević odradio je sve sam i uz pomoć golmana domaćih zatresao mrežu i duplirao prednost - 0:2. Uglavnom je lopta bila u nogama fudbalera iz Konatica koji su konstantno napadali ka golu domaćih. Pred kraj prvog dela igre ponovo je strelac bio Ilić, udarac sa šesnaest metara za već tada ogromnih - 0:3.

U nastavku utakmice ekipa trenera Brkića dodala je gas i postigla još četiri pogotka. Kapiten Petrović zakucao je loptu u mrežu i četvrti put poslao domaće na centar - 0:4. Još jednu asistenciju beleži Petrović, odlično je izveo korner a nebeskim skokom Radić trese mrežu Sloge - 0:5. Rezervista u ovoj utakmici Boško Aćimović napravio je pravu malu minijaturu i topovskim udarcem pronalazi put do mreže - 0:6. Tačku na utakmicu stavio je Ilić, sjajno ga je proigrao Aćimović a Ilić lobuje istrčalog golmana i postavlja konačnih - 0:7.

U narednom kolu fudbaleri Sloge idu na gostovanje u Ljubinić a Zvezda na svom terenu dočekuje Belo Polje.