Obrenovac, 07.04.2020

ZVEZDA SKUPO PRODALA KO┼ŻU ┼áAMPIONU EVROPE

─îastan poraz crveno-belih od CSKA!

Ko┼íarka┼íi Crvene zvezde izgubili su od CSKA na svom parketu rezultatom 86:81, iako su pru┼żili dobar otpor, pre svega u prvom poluvremenu i u poslednjoj ─Źetvrtini.

Lo┼ía tre─ça deonica u kojoj je CSKA imao i prednost od devet poena je skupo ko┼ítala izabranike Dragana ┼áakote koji su na ovaj na─Źin propustili priliku da se izjedna─Źe sa Fenerbah─Źeom.

Ve─ç od prve ─Źetvrtine smo gledali izuzetno kvalitetnu utakmicu. Gosti su ne┼íto lo┼íije ┼íutirali na po─Źetku, ┼íeto su crveno-beli koristili i stekli prednost od pola ko─Źa na kraju posle deset minuta.

Zvezda je u nastavku stisla odbranu, ali cena je pla─çena u vidu li─Źnih gre┼íaka. Ipak, Bili Beron je zapalio Arenu nadrealnom trojkom uz zvuk sirene na poluvremenu.

Crveno-beli su u┼íli sa predno┼í─çu u drugo poluvreme, a onda je usledila ta tre─ça ─Źetvrtina. Bili Beron i Panter su davali ve┼íta─Źko disanje, a CSKA je uspeo da povede i sa plus 12.

Poslednju ─Źetvrtinu je obele┼żio Kevin Panter, ali je CSKA na suv kvalitet re┼íio utakmicu.

Majk D┼żejms je susret zavr┼íio sa 29 poena. Danijel Heket je zabele┼żio 19 ko┼íeva, a Daren Hilard 12.

U ekipi Crvene zvezde dvocigren u─Źinak imali su Bili Beron sa 15, Kevin Panter sa 12, Vladimir ┼átimac i D┼żejms Gist sa po 11 i Lorenco Braun sa 10 poena.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora