Obrenovac, 19.11.2017

SRPKINJE IDU PO EVROPSKO ZLATO: Odbojkašice su u finalu EP!

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 01.10.2017.
┼Żenska odbojka┼íka reprezentacija Srbije igra─çe u finalu Evropskog prvenstva u Bakuu, nakon pobede nad Turskom u polufinalu sa 3:0 (25:17, 25:12, 25:21)

´╗┐

Srpkinje su izdominirale na terenu arene u Bakuu. Sigurne od prvog poena, slobodne u igri, sa velikom ┼żeljom da pobede, izabranice Zorana Terzi─ça ostvarile su fantasti─Źan rezultat u polufinalnoj utakmici.

Reprezentacija Turske bila je nervozna u prvim minutima, što se odrazilo i na ostatak me─Źa. Nakon nekoliko grešaka su pokušale da okrenu sve u svoju korist, ali im nije uspelo.

U drugom setu Srpkinje su sa lako─çom došle do prednosti, a zatim i rezultata od 2:0. Turkinje nisu imale nikakve šanse, što ih je na trenutak probudilo u tre─çem setu kada dolaze do egala. Jovana Stevanovi─ç im je svojim servisima jasno stavila do znanja ko odlazi u finale. Sa 23 upisana poena me─Ź je završila i Tijana Boškovi─ç.

Srbija ─çe se za zlato boriti sa Holandijom u nedelju od 17 ─Źasova. Naša ekipa imala je istog protivnika i u grupi, kada smo slavili sa 3:0. Sada pri┼żeljkujemo reprizu tog me─Źa, a samim tim i zlatnu medalju.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora