Obrenovac, 20.02.2018

Pobeda Partizana u poslednjem me─Źu pred Ligu Evrope

Izvor: B92,Lokalne novine | Obrenovac, 09.02.2018.
Ekipa Partizana pobedila je ┼áahtjor iz Soligorska sa 2:1 u poslednjem pripremnom me─Źu pred ┼íesnaestinu finala Lige Evrope

´╗┐

Golove za Partizan postigli su Tavamba u 49. i ─Éerlek u 84. minutu, dok je jedini strelac za goste iz Belorusije bio Mileti─ç, koji je u 69. autogolom doneo izjedna─Źenje Šahtjoru.

Izabranici Miroslava ─Éuki─ça nisu ┼żeleli mnogo da se forsiraju na me─Źu protiv Belorusa zbog eventualnih povreda.

Zbog toga smo gledali tvrdu utakmicu, bez mnogo tempa i dosta grešaka – barem je tako bilo u prvom poluvremenu.

Nastavak me─Źa doneo nam je mnogo više uzbu─Ĺenja, što se vidi i po rezultatu na semaforu.

Beogradski klub došao je u vo─Ĺstvo posle samo ─Źetiri minuta u drugom periodu. Panti─ç je šutirao, a Tavamba je postavio nogu, posle ─Źega je lopta završila u golu.

Crno-beli nastavili su da pritiskaju, ali u 69. minutu Šahtjor dolazi do izjedna─Źenja. Lopta je pogodila Mileti─ça u stopalu i završila iza le─Ĺa Stojkovi─ça. Ni iz ─Źega su Belorusi došli do izjedna─Źenja.

Još ja─Źi napadi Partizana su usledili, a do gola su došli u 84. minutu. Uroševi─ç je centirarao, a mladi ─Éerlek postigao gol za 2:1. Do kraja me─Źa nije bilo golova pa su crno-beli došli do pobede.

Ovo je bila poslednja pripremna utakmica za ekipu iz Humske, pošto ih u ─Źetvrtak o─Źekuje me─Ź 1/16 finala Lige Evrope kada se sastaju sa Viktorijom iz Plzenja. Revanš me─Ź na programu je nedelju dana kasnije u ─îeškoj.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora