TENT stao na korak od ─Źetvrtfinala ─îelend┼ż kupa

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 09.02.2018.
Zlatni set odlu─Źio putnika u ─Źetvrtfinale

Sportska centrala

´╗┐

U fanatsti─Źnoj atmosferi prepune dvorane SKC Obrenovac, odbojkašice TENT-a su bile na korak od još jedne senzacije i plasmana u ─Źetvrtfinale Kupa Izaziva─Źa 2018.

Belgijski Hermes Ostende je ve─Źeras trijumfom u “zlatnom setu” sa 15:13, eliminsao TENT. U regularnom toku revanša osmine finala, TENT je pobedio Ostende sa 3:0, po setovima 25:21, 25:16 i 25:22, posle 77 minuta igre.

U prvoj utakmici, odgiranoj u Belgiji, Ostende je pobedio TENT sa 3:0 (25:21, 25:18, 25:19).

Po propozicijama CEV, za pobede od 3:0 i 3:1 dobijaju se 3 boda, a ukoliko je rezultat 3:2, pobednik dobija 2 boda, a pora┼żeni 1 bod. Ukoliko obe ekipe posle dve utakmice imaju isti broj bodova, kona─Źnog pobednika ─çe odlu─Źiti “zlatni set” (do 15 poena), koji ─çe se odigrati odmah po završetku druge utakmice.

Ostende ─çe u ─Źetvrtfinalu Kupa Izaziva─Źa 2018. (21. i 28. februar) igrati protiv Burse BBSK iz Turske.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora