Obrenovac, 22.09.2018

CHALLENGE CUP: TENT izbacio Železničar

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 11.01.2018.
Pobednika u revanš utakmici odlučio je zlatni set, gde su naše Obrenovčanke slavile rezultatom 15:13

U revanš utakmici šesnaestine finala Kupa Izazivača 2018 , koja je odigrana u dvorani Sportsko kulturnog centra Obrenovac, Odbojkaški klub TENT je napravio iznenadjenje i savladao odličnu ekipu Železničara iz Lajkovca rezultatom 3:0, po setovima 26:24, 25:23 i 25:19, posle 86 minuta igre.

U prvom meču, odigranom u Lajkovcu, Železničar je savladao TENT rezultatom 3:1. Pobednika u revanš utakmici odlučio je zlatni set, gde su naše Obrenovčanke slavile rezultatom 15:13 i tako ostvarile izuzetan uspeh.

Odbojkaški klub TENT narednog protivnika čeka iz duela portuglaske Ponta Delgade i belgijskog Ostendea. Prvi meč će se odigrati u Portugaliji ili Belgiji 24. januara, a revanš 7. februara u Obrenovcu.