Urovci odigrali nerešeno u derbiju donjeg doma

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 28.03.2018.
Ofk Urovci - Fk Rušanj 1:1 (0:0)

´╗┐

Urovci su ju─Źe u derbiju donjeg dela tabele do─Źekali ekipu Rušnja i odigrali nerešeno - 1:1. Što bi rekli nakon ove utakmice ista meta isto odstojanje. Strelac jedinog gola za plavo bele bio je Nedeljkovi─ç.

Kao što je i o─Źekivano ve─ç od samog starta pojavila se tenzija na terenu, tako da je sudija imao pune ruke posla. Urov─Źani su bili nešto konkretnija ekipa, najbolju priliku u prvom delu utakmice imao je kapiten Dušan Stevanovi─ç. Sjajno je šutirao sa distance ali golman Rušnja spre─Źava siguran pogodak. Na poluvreme se odlazi rezultatom - 0:0.

U nastavku utakmice publika je do─Źekala i ono zbog ─Źega se gleda fudbal, golove. Put do mre┼że prvi su pronašli doma─çi, kapiten Stevanovi─ç pronalazi napada─Źa Nedeljkovi─ça koji neumoljivo trese mre┼żu i donosi veliku radost - 1:0. Dr┼żali su se doma─çi sve do 84.minuta a onda su gosti uspeli da postignu izjedna─Źuju─çi pogodak i postave kona─Źan rezultat utakmice - 1:1. U narednom kolu fudbaleri iz Urovaca igraju još jedan derbi donjeg doma, ovoga puta idu na gostovanje "fenjerašu" Mladosti iz Baroševca.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora