Budućnost srušila lidera iz Mladenovca

Izvor: Sportski ┼żurnal | Obrenovac, 18.04.2019.
Fk Mladenovac - Fk Budu─çnost (Zve─Źka) 0:1 (0:0)

´╗┐

Budu─çnost je zaslu┼żeno osvojila bodove na "Seltersu" i rastu┼żila navija─Źe lidera na tabeli. Izabranici trenera Enesa Mali─çija bili su ─Źvrsti u odbrani i izvodili opasne kontranapade. Posle ove pobede Budu─çnost se nalazi na ─Źetvrtom mestu na tabeli.

Igrao se 30.minutu utakmice, mladi Marinkovi─ç šutirao je sa distance, ali maestralno je reagovao golman Nenadi─ç i prebacio loptu preko pre─Źke. Nekoliko trenutaka kasnije Mili─ç je imao priliku, a Nenadi─ç još jednom pokazuje klasu.

Gol odluke postignut je nakon sat vremena igre. Hitri Ili─ç je pobegao ─Źuvarima, bio u poziciji da ugrozi gol, ali na njega je startovao Vuki─çevi─ç i sudija Karanovi─ç pokazuje na belu ta─Źku. Siguran izvo─Ĺa─Ź najstro┼że kazne bio je Nemanja Sre─çkovi─ç - 0:1. Igrao se 69.minut i ponovo u glavnoj ulozi bio je Ili─ç, ali ovoga puta iz povoljne situacije šutirao je pored gola.

Napadali su doma─çi u talasima, ali su se fudbaleri Budu─çnosti mudro branili, raspolo┼żen za igru bio je defanzivac Dejan Popovi─ç. Minut pre kraja utakmice doma─çi su mogli do izjedna─Źenja, ali neprecizan je bio Mateji─ç i tri boda odlaze za Zve─Źku.

Fudbaleri Budu─çnost u narednom kolu do─Źekuju na svom terenu Napredak iz Medoševca.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora